Dosina (3)

About

Completed 1966 as Dosina for C.S.M. 1981 sold to Tsakos Shipping Greece and renamed Yerotsakos. 31-7-1984 arrived Inchon for scrap.

Information
Also known as
Yerotsakos
IMO number
6615338
Call sign
PJKK
Construction number
314
Tonnage
70.500 ton
Beam
34m
Length overall
244m
Year of construction
1966
Year of renaming/broken up
1984
Service for Shell
1966 to 1981
Cargo
Class
Flag state
Home port
Manager
Shipyard
Status
Photo(s)

Comments

Sailors

Name Job Period Details
R.g.m. Kauffeld 5th engineer 1966 to 1967
Cor De Graaff lichtmatroos (matroos onder de gage) 1966 to 1967
Karel Schefferlie handlanger 1966
Sjaak Bakker 5th engineer 1966 to 1967
Dinand Marius V... volmatroos 1966 to 1967
Frits Ozinga 3rd engineer 1966 to 1967
Laskarzewski matroos/scheepsgezel 1966
Leen.v.d. Linden matroos/scheepsgezel 1966 to 1967
Piet Puijpe 3rd officer 1966 to 1967
Willem Derksen matroos/scheepsgezel 1967
Floor Kuijt 3e stuurman 1967 to 1968
Bennie Weissink matroos/scheepsgezel 1967
John Budding 1st officer 1967
Peter Van De Vooren able seaman 1967
Dik Van Eijk stuurmansleerling 1967
Ferry Schluter leerlingwerktuigkundige 1968 to 1969
Wim K. Van Bezooijen 3rd engineer 1968 to 1969
Hans Smit cook 1969 to 1970
Piet Puijpe 2nd officer 1969
Joop Leurs 4th engineer 1970
Willem Kramer leerlingwerktuigkundige 1970 to 1971
Herman Unger chief officer 1970
Henk W. Vermaas 1e stuurman 1970 to 1971
Frits Sant 4th engineer 1970
E.a. Bik 2nd mate 1970
P. Schilt scheepsgezel algemene werkploeg 1971 to 1972
Peter Venema 4th engineer 1971 to 1972
Robert Collette assistant engineer 1971 to 1972 my first trip
Rijnder De Boer 3rd officer 1972
Pieter Oosterhof matroos/scheepsgezel 1972
Hans R. Godlieb 2nd engineer 1972 to 1973
Gijs Reijbroek 5th engineer 1972
Cor Thijssen 5th engineer 1972
Joep Herbergs 3e stuurman 1972 to 1973
Kees Den Boer scheepsgezel algemene werkploeg 1972 to 1973
Jan Zwart 2 2e stuurman (2nd officer/mate) 1972
Piet Puijpe chief officer 1972
Glenn Mellonius apprentice engineer 1972
Theo J.M.H. Bakker 3rd engineer 1972 to 1973
Henk Bredeveld cooks mate 1973 to 1974
Karel Schefferlie handlanger 1973
Rients Agema 2e stuurman (2nd officer/mate) 1973
Hans Peeters 3rd engineer 1973
Gerrit Jonkman 2nd pumpman 1973
Lex Meij 5th engineer 1973
Nico Smith bediende algemene dienst 1973
Jan Deelen 4th engineer 1973
Dick Zwierenberg 4th engineer 1973
Marcel De Wijk scheepsgezel algemene werkploeg 1973 to 1974
Paul Harmans deck boy 1973 to 1974
Hans De Bruin scheepsgezel algemene werkploeg 1973
Jacob De Groot 5e werktuigkundige/4e werktuigkundige 1973 to 1974
Frans Van Der Lei 2e stuurman (2nd officer/mate) 1973
Ronald Ruts 3e stuurman, 2e stuurman 1973 to 1974
Bob Leegwater s.a.w. 1973
Jan Van Alebeek 4th engineer 1973
Karel Wiegert stuurmansleerling 1973 to 1974
G. Buma 1e stuurman 1973
Ad Wouterson radio operator 1973 to 1974
Henk Kok steward 1974
Rob F.M. Driessen 2e stuurman (2nd officer/mate) 1974 to 1975
Paul Corver aankomend scheepsgezel 1974
Jan Kramer able seaman (grade 1) 1974
Gerard Sammy Hartman matroos/scheepsgezel 1974
Frans Koens 2nd engineer 1974 to 1975
Wim Van Stek 4e stuurman 1974
Kees C.j. Jongkind 5e werktuigkundige/4e werktuigkundige 1974 to 1975
Albert Vis 3rd engineer 1974
Wim Mourits leerlingwerktuigkundige (swtk) 1974
Jan Klad stuurmansleerling 1974
Erwin Ramon Van... scheepsgezel algemene werkploeg 1974 to 1975
Peter Venema 4th engineer 1974
I.A. Paling matroos/scheepsgezel 1974
Willy Willems 4th engineer 1974
Jan Korteweg 2nd officer 1974 to 1975
Wim Noortman stuurmansleerling 1974
Ad Leget leerlingwerktuigkundige 1974 to 1975
M.f. Koens 2nd engineer 1975
Martin Eveleens aankomend scheepsgezel algemene werkploeg (asaw) 1975 to 1976
Jacques Pronk scheepsvoorman 1975
Manferd Ten Kate matroos/scheepsgezel 1975
R.w.h. Bos 5th engineer 1975
B.w. Bakker 2nd officer 1975 to 1976
Dick Van Eenige scheepsgezel algemene werkploeg 1975 to 1976
Leo Blokpoel 5th engineer 1975 to 1976
Derk Kipperman scheepsvakman 2 1975
Kees Den Boer scheepsgezel algemene werkploeg 1975
Cor Leliard matroos/scheepsgezel 1975 to 1976
Rene Beumer-fonteyne 5th engineer 1976 Ed was 5th engineer
Ed Dubbeldeman 5th engineer 1976
Bob Slagmolen 3rd engineer 1976 to 1977
Arie Bravenboer matroos/scheepsgezel 1976
Martin Schuurs scheepsvakman 1 1976
Dick Wittekoek radio officer 1976 to 1977
Henk Kok steward 1976 to 1977
Ruud Romijn 5de werktuigkundige 1976 to 1977 Op 19 december begonnen met het jarenlang lichteren van VLCC's voor de Amerikaanse westkust. De eerste was het s.s. Magdala.
Jack Jongen aankomend scheepsgezel 1976
Arie Van Der Linden algemene dienst 1976
S. Harders master 1976
Dirk Bakker hoofd bediende 1977
M.f. Koens 2nd engineer 1977
Henk Vissers radio officer 1977
Leo Van Ierland scheepsgezel algemene werkploeg 1977 to 1978
Hessel Slot 1e stuurman 1977 to 1978
Anne Zijlstra assistent scheepswerktuigbouwkundige (swtk) 1977 to 1978 scheepsgezel/assistent scheepswerktuigbouwkundige (swtk)
Martijn Wisman radio officer 1977 to 1980
Jan De Wit 5th engineer 1977
Albert Vrolijk ... steward 1977 to 1980
Lieuwe Thibaudier koksmaat 1977
Niek Van Den Heuvel 5th engineer 1977
Rene Bos 3rd engineer 1978
Mozes Schouten koksmaat 1978 to 1979
Jaap Gerretse 5th engineer 1978
Wim Grund 3rd engineer 1978 to 1979 spares & planboards
Dirk Bakker hoofd bediende 1978
Rolf Kamperman koksmaat 1978
Theo Moonen Knutsj matroos/scheepsgezel 1978
Iede Snoek scheepsvakman 2 1979
Harry Oosterhof scheepsgezel algemene werkploeg 1979
J. Bakker-meiners writer 1979
Martin Schuurs scheepsvakman 1 1979 to 1980
Joop Van Kooten 4th engineer 1979
Harry R. Muijsson 3rd engineer 1979
B.w. Bakker 2nd officer 1979
Ruud Romijn 4de werktuigkundige 1979 Lichteren van VLCC's aan de westkust van de USA
C.f. Van Der Ende hoofd voeding 1979
Willem Huijgen hoofd voeding 1979
Simon Gieling matroos/scheepsgezel 1979
Hans Noordam matroos/scheepsgezel 1979 to 1980
Piet Mink 3e stuurman 1979
Paul Janssen matroos/scheepsgezel 1980
Jan Dallmeijer bankwerker 1980
Ronald Jh De Vink 5th engineer 1980
Rob Brunia 3rd mate 1980
Rijk Roor 5th engineer 1980
Ed Eelman 1e stuurman 1980
Rik Kros cook 1980 scheepskok
Willem Ruiter matroos/scheepsgezel 1980 to 1981
Aad Smit steward 1980 to 1981
Theo J.M.H. Bakker 3rd engineer 1980 to 1981
Gerard Pijlsnel... matroos/scheepsgezel 1980
Fortanier Rob 5th engineer 1980 to 1981
Jan Smid hoofdwerktuigkundige 1980
Luc Van Der Valk 4th engineer 1980
Mart Kitzen hoofd voeding 1980
Eric Warnies salonbediende 1980
Jan Water 3rd engineer 1980
V. Zhurbyn scheepsgezel algemene werkploeg 1980 to 1981
John Budding gezagvoerder 1981
John Donks 2e stuurman (2nd officer/mate) 1981

Anecdotes

Date Visitor Anecdote
03/01/2010 - 18:31 Dinand Marius V...

het was oktober 1966 toen ik moest bijwerken op de Dosina bij de Rotterdamse droogdok maatschappij op de Hijplaat (rotterdam)het was een nieuw schip
Dus alles was nieuw vergeleken bij de andere schepen zoals de A.K.C.of V serie serie deze schepen was met al de accommedatie achterop
Het was wel erg interresant want voor dat we de lange reis op gingen moesten we eerst proefvaren op de noordzee en gelukkig ging alles naar wens en tevredenheid
Heb er op gezeten van 31 okt tot 31/05/67 en afgelost in Thameshaven
Misschien dat iemand dat nog kan herrinneren
Groetjes Dinand van Walsum

04/27/2009 - 11:28 Eric Warnies
04/27/2009 - 11:27 Eric Warnies