Lepton (2)

About

Completed 1975 as Lepton for Shell Tankers Rotterdam. 1975-1977 laid-up Brunei Bay. 4-6-1985 arrived Inchon for scrap.

Information
IMO number
7382043
Call sign
A8SA
Construction number
859
Tonnage
318.938 ton
Beam
55m
Length overall
353m
Year of construction
1975
Year of renaming/broken up
1985
Service for Shell
1975 to 1985
Cargo
Class
Flag state
Home port
Manager
Shipyard
Status
Photo(s)

Comments

Sailors

Name Job Period Details
Gerard Van Delft boatsmen
Willem Hoogendoorn Leerling werktuigkundige 1975 Maiden voyage lepton
Ton Tigges engineer 1975 test engineer on trial trip
Willy Willems 4th engineer, 3rd engineer 1975
Huub Knuit sailor 1975
Jan Boon 3e werktuigkundige/2e werktuigkundige 1975
Bert Batenburg 4th engineer 1975
Louis Kint apprentice 1975
Cor Leliard matroos/scheepsgezel 1975
John Bovendeaard matroos/scheepsgezel 1976 to 1977
Dirk Rovers matroos/scheepsgezel 1976 to 1978
Willem Van Der ... 3e stuurman 1977
Hilberding 2e stuurman (2nd officer/mate) 1977 to 1983
Dirk Bakker hoofd bediende 1977
Bill Bakker writer 1977 to 1978
Bill Bakker 2nd officer 1977 to 1978
Jan Van Haaster 2nd engineer 1977 to 1981
Harry Zwanenburg 4th engineer 1977
Gerard Steeman cook 1978 to 1979
Cornelis Cees C... 1e stuurman 1978
Paul Moll leerlingwerktuigkundige 1978
Willem De Ruiter s.a.w. 1978
Paul Klooster bediende 1978 to 1980
Peter Jileba matroos/scheepsgezel 1978
Jmsanders matroos/scheepsgezel 1978
Bennie Bogaerd bediende 1978 to 1979
Cees Jongbloed radio officer 1978
Karel Schefferlie scheepsgezel algemene werkploeg 1978 to 1979
Ko Snel 1 matroos/scheepsgezel 1978
Paul Janssen matroos/scheepsgezel 1978
Piet Bergmans hoofd voeding 1979 to 1980
Will Goudt 5th engineer 1979
Willem Klein scheepsvakman 1 1979
Martin De Beer bediende 1979
Adri De Ridder 5th engineer 1979
John Nelemans matroos/scheepsgezel 1979
Fred Kromjongh matroos/scheepsgezel 1979 to 1980
Rolf Kamperman koksmaat 1979
John Budding gezagvoerder 1979 to 1980
Jan Van Der Vlist 4th engineer 1979
Ad Leget 4th engineer 1979
Nico Witte stuurmansleerling 1979 to 1980
Koos Van De Water 3rd engineer 1979
Jan Dallmeijer matroos/scheepsgezel 1979
Harm Stratman stuurmansleerling 1979 to 1980
Ton Van Den Broek 5th engineer 1979 to 1980
Ron Van Leeuwen 3rd officer 1980 to 1981
A.j.g. Weitzel chief engineer 1980 to 1982
Lou Toutenhoofd radio officer 1980
C.f. Van Der Ende hoofd voeding 1980
Tom Brandts 5th engineer 1980
A. Verbunt 2 aankomend kok 1980
Jaco Coppoolse cook 1980
Peter Groeneveld leerlingwerktuigkundige 1980
Daan Dankaart 2nd officer 1980 to 1981
Willem Huijgen hoofd voeding 1980
Fred Van Der Vorm 2nd engineer 1980
Alois Putz matroos/scheepsgezel 1980
Gert Van Driel hoofd voeding 1980 to 1981
Rob Boon bediende algemene dienst 1980
Rob Geensen cook 1980
Cornelis Cees C... 1e stuurman 1980
Atte De Boer leerling 1980
John Bovendeaard pumpman 1980 to 1983
Gerrit Ribbens radio officer 1980 to 1981
Hans Maassen 2nd engineer 1981
R. Van Westendorp 1e stuurman 1981
Jan Verduijn radio officer 1981 to 1982
Henk Kok 2e hofmeester (hobe) 1981
Jos Boers wachtassistent 1981 to 1984
Willem Huijgen hoofd voeding 1981
Jan Smid 2nd engineer 1981 to 1982
Dirk Hensen matroos/scheepsgezel 1981 to 1982
Ton Van Den Broek 4th engineer 1981 to 1982
Eric Van Der Holst 5th engineer 1981
Aad Storm 3rd engineer 1981 to 1982
Will Goudt 4th engineer 1981
Eric Warnies salonbediende 1981 to 1982
C.G. Van Der Zwet 2nd engineer 1982 to 1983
Rene Hendriks 1e stuurman 1982 to 1983
John Donks 2e stuurman (2nd officer/mate) 1982
C.w.h. Van Holt... 2nd engineer 1982 to 1985
Aad Smit steward 1982 to 1983
Hans Van Der Meer 5th engineer 1982
Frank Tullmann hoofd voeding 1982 to 1983
Chris Tanis 3rd engineer 1982 to 1983
Karel Kleijn 5th engineer 1982
Willem Hennink 3rd engineer 1982
Hendrik Klijnstra scheepsvakman 2 1982
Louis P.j. Van ... werktuigkundige 1982
Fred Van Der Vorm 2nd engineer 1983
Jan Wientjes 1e stuurman 1983
Rolvink werktuigkundige 1983
Albert Jan Baerveldt chief engineer 1983 to 1984
J. Otto De Visser radio officer 1983
Fenno Hamming bediende 1983
C.f. Van Der Ende hoofd voeding 1983
Jaap Jager salonbediende 1983 to 1984
Ernest Van Leeuwen assistant engineer 1984
Ruud Popken matroos/scheepsgezel 1984 to 1985 geintegreerd scheepsgezel
Henk Sandifort scheepsgezel algemene werkploeg 1984
Michiel Boersma sgo (semi geïntegreerd officier) 1984
Willem Hennink 3rd engineer 1984 to 1985
Hendrik Klijnstra scheepsvakman 2 1984
Egbert Harm Epp... aankomend scheepsvakman 1984 to 1985
Rob Dekker aankomend scheepsvakman 1984
C.G. Van Der Zwet 2nd engineer 1984
Rene Portman 3e stuurman 1984
Jos Kremer sgo (semi geïntegreerd officier) 1984
Ruud De Leur 4e stuurman 1985
Hendrik Klijnstra scheepsvakman 2 1985
Chris Tanis 3rd engineer 1985 to 1986
Eric Van Der Holst 4th engineer 1985
Alexander Pera 3rd officer 1985
Martin Bouwkamp steward 1985
Ron Van Zomeren asw 1985
Willem Klein scheepsvakman 1 1985

Anecdotes

Date Visitor Anecdote
04/09/2011 - 21:48 Egbert Harm Epp...

we hebben hem naar de sloop gebracht ik ben aan boord gestapt in Bilbao purtugal daarna richting nigeria op de boei giel grootveld was daar bootsman daarn richting ik dacht Rotterdam eerst nog 100000 ton gelichterd in het kanaal in de niso daarna zijn we naar binnen gegaan om de rest er uit te doen daarna weer naar buiten om in Engeland lassers aan boord we hadden problemen met de ketel lekkerij dat ik meende toen zijn we slouw spiet of te wel zeer langzaam varen richting insjoen korea we hebben over de reis 77 dagen gevaren om daar te komen ik ben daar aangekomen van boord gegaan met 10 man de rest moest er blijven ik wou ook wel blijven maar ik zat al 5 maanden aan boord jammer maar helaars daarna naar seoel korea ,osaka [japan] toen naar tokio[japan] toen over de pool richting ankarits [alaska] daarna londen daar moesten we nog 4 uur wachten toen eindelijks Amsterdam daarn nog 2.5 uur rijden richting het prachtige Friesland nou dat was het groet eppie vissia